Home » Centra » Centrum epidemiologie a mikrobiologie » Národní referenční pracoviště v CEM
Stáhnout článek jako PDF Vytisknout

Národní referenční pracoviště v CEM

Referenční pracoviště spadající pod Centrum epidemiologie a mikrobiologie.


Laboratoře Centra epidemiologie a mikrobiologie (Laboratoře CEM) Státního zdravotního ústavu Praha jsou komplexem 24 Národních referenčních laboratoří (NRL) a jedné laboratoře nereferenční. LCEM v prosinci 2013 úspěšně obhájily a rozšířily rozsah Osvědčení o akreditaci jako Zdravotnická laboratoř č.subjektu 8002 (21 laboratoří, 97 zkušebních metod) i jako Zkušební laboratoř č.subjektu 1206.4 (7 NRL, 29 vyšetřovacích metod).

Poprvé byly LCEM Českým institutem pro akreditaci (ČIA) akreditovány v roce 2001 podle ČSN EN ISO/IEC 17025. Od roku 2005 jsou LCEM akreditovány také podle ČSN EN ISO 15189.

 


Seznam Národních referenčních laboratoří v lékařské mikrobiologii - v CEM-SZÚ Seznam Národních referenčních laboratoří v lékařské mikrobiologii - v CEM-SZÚ (1.10 MB)


Seznam Národních referenčních laboratoří v lékařské mikrobiologii -  mimo SZÚ Seznam Národních referenčních laboratoří v lékařské mikrobiologii - mimo SZÚ (1.08 MB)
 

Umístění jednotlivých pracovišť (referenčních laboratoří) v SZÚ. Umístění jednotlivých pracovišť (referenčních laboratoří) v SZÚ (342,29 KB)

 

 

 

Nahoru