SZÚ

Kontaktní údaje


Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49/48
Praha 10, 100 00
Tel.: 26708 1111
E-mail pro elektronická podání:
podatelna@szu_cz
E-mail pro elektronickou fakturaci:
fakturace@szu_cz
Běžný tvar e-mailu zaměstnanců SZÚ:
jmeno.prijmeni@szu_cz
Datová schránka: ymkj9r5
IČ: 75010330
DIČ: CZ75010330
Č. účtu: 1730101/0710
Profily zadavatele:
e-Gordion
Tendermarket
NEN
Tisková mluvčí:
Štěpánka Čechová
Tel.: 725 191 383
Home » Aktuality » Prosíme, pomozte nám vybrat vítěze v kampani...
Stáhnout článek jako PDF Vytisknout

Prosíme, pomozte nám vybrat vítěze v kampani Naše planeta, naše zdraví

Prosíme, pomozte nám vybrat vítěze! Hlasujte pomocí „lajků“ na facebooku  Centra podpory veřejného zdraví   https:// facebook.com/cpvz.szu   a vyberte s námi ta nejzajímavější díla.


Během měsíce dubna a května probíhala pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy kreativní kampaň Naše planeta, naše zdraví, do které se mohly zapojit základní školy z celé ČR. Sešlo se nám velké množství úžasných prací, některé nám dočista vyrazily dech. Zvolit finální práce, tak nebylo vůbec jednoduché. Nyní máte možnost s námi vybrat 3 nejzajímavější díla z kategorie 1. a 2. stupeň zvlášť. Hlasování končí 7. 6. 2022 a my poté oceníme ty nejzdařilejší práce. Hlasování zde.
A protože ocenění si jednoznačně zaslouží všechny děti, rozhodli jsme se rozdat drobnou odměnu všem finalistům. Nezapomínejme ani na učitele, kteří si zaslouží velký dík za motivaci dětí k zapojení do kampaně!
A jak se líbí výsledné práce vám? Také vás překvapily výtvarné a technické dovednosti žáků? Napište nám do komentářů na facebooku https://facebook.com/cpvz.szu a dejte tak dětem zpětnou vazbu k jejich práci.  

Kreativní kampaň vyhlásil Státní zdravotní ústav a podpořili ji Ministerstvo zdravotnictví České republiky a World Health Organization Country Office in the Czech Republic. 

Nahoru