SZÚ

Kontaktní údaje


Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49/48
Praha 10, 100 00
Tel.: 26708 1111
E-mail pro elektronická podání:
podatelna@szu_cz
E-mail pro elektronickou fakturaci:
fakturace@szu_cz
Běžný tvar e-mailu zaměstnanců SZÚ:
jmeno.prijmeni@szu_cz
Datová schránka: ymkj9r5
IČ: 75010330
DIČ: CZ75010330
Č. účtu: 1730101/0710
Profily zadavatele:
e-Gordion
Tendermarket
NEN
Home » Témata zdraví a bezpečnosti » Pracovní prostředí a zdraví » Podpora zdraví na pracovišti » Podniky a organizace účastnící se v soutěžích...
Stáhnout článek jako PDF Vytisknout

Podniky a organizace účastnící se v soutěžích Bezpečný podnik a Podnik podporující zdraví


Podniky a organizace, které se zúčastnily soutěže Bezpečný podnik od r. 1997 a soutěže Podnik podporující zdraví od r. 2005

Platnost osvědčení je 3 roky.

    Bezpečný podnik Podnik podporující zdraví
    Datum poslední certifikace Datum poslední certifikace
1. ABB s.r.o. , Praha   23.10.2018
2. ACO Industries, k.s., Přibyslav 23.10.2018  
3. Adient Czech Republic, k.s., odštěpný závod Česká Lípa, (JOHNSON CONTROLS AUTOMOBILOVÉ SOUČÁSTKY, k.s., odštěpný závod Česká Lípa)    23.10.2018
4. AGC Automotive Czech a.s., Bílina   22.10.2019
5. AGC Flat Glass Czech, a.s., člen AGC Group (Glaverbel Czech a.s.), Teplice    31.10.2017
6. Alpiq Generation (CZ) spol. s r.o., Kladno-Dubí (ECK Generating,s.r.o., Energetické centrum Kladno s.r.o., Energetika Kladno s.r.o.) 22.10.2013 23.10.2018
7. ArcelorMittal Distribution Solutions Czech Republic, s.r.o. 28.05.2019  
8. ArcelorMittal Energy Ostrava, s.r.o. 29.05.2012  
9. ArcelorMittal Engineering Products Ostrava, s.r.o. 10.05.2016  
10. ArcelorMittal Ostrava, a.s. 29.05.2012  
11. ArcelorMittal Tubular Products Ostrava, a.s. 10.05.2016  
12. ASSA ABLOY Czech and Slovakia s.r.o., divize Stavební zámky 31.10.2017  
13. Automotive Lighting spol. s r.o., Jihlava   18.10.2011
14. Avia Ashok Leyland Motors s.r.o., Praha 17.05.2011  
15. BD SENSORS, s.r.o.  28.05.2019  
16. BETONOVÉ STAVBY - GROUP, spol.s r.o, Předslav 22.10.2013  
17. Biocel Paskov, a.s. 20.10.2015  
18. BIS Czech, spol.s r.o, Most 20.10.2009  
19. Black & Decker (Czech) s.r.o. 20.10.2015 23.10.2018
20. BLOCK a.s., Praha 16.05.2017  
21. BorsodChem MCHZ, spol.s r.o, Ostrava 16.05.2017  
22. BOSCH DIESEL, spol.s r.o, Jihlava 31.10.2017  
23. Brose CZ spol. s r.o., Kopřivnice   22.10.2019
24. Bühler Motor, s.r.o.  31.10.2017  
25. Carrier Refrigeration Operation Czech Republic, spol. s r.o., Beroun   22.10.2019
26. CCI Czech Republic s.r.o. Šlapanice  23.10.2018 22.10.2019
27. CONTINENTAL AUTOMOTIVE Czech Republic, spol. s r.o., Jičín    22.10.2019
28. CzechPak Manufacturing, s.r.o., Praha 22.10.2019 22.10.2019
29. ČEPRO, a.s., Praha 20.10.2009  
30. Česká pojišťovna a.s., Praha   31.10.2017
31. Česká rafinérská a.s., Litvínov   22.10.2008
32. Český porcelán  a.s., Dubí   24.10.2006
33. ČEZ Distribuce, a.s., Děčín 23.10.2018  
34. ČEZ Distribuční služby, spol.s r.o, Ostrava 18.10.2016  
35. ČEZ Měření, spol.s r.o, Hradec Králové 18.10.2011  
36. ČEZ, a. s., Praha (tepelné a vodní elektrárny) 22.10.2019  
37. ČEZ, a.s., JE - Dukovany 31.10.2017  
38. ČEZ, a.s., JE - Temelín 31.10.2017  
39. ČZ a.s., Praha, provozy Strakonice 31.10.2017  
40. ČZ Řetězy, s.r.o. 31.10.2017  
41. ČZ Strojírna, spol.s r.o, Strakonice 31.10.2017  
42. DANONE, a.s., Praha   19.10.2010
43. DENSO  Manufacturing Czech spol. s r.o., Liberec   22.10.2019
44. Doosan Bobcat Engineering, s.r.o., Dobříš   18.10.2016
45. Doosan Bobcat Manufacturing, s.r.o., Dobříš   18.10.2016
46. Dormer  Pramet s.r.o. 28.05.2019  
47. Drůbežářský závod Klatovy a.s. 22.10.2019  
48. Dřevozpracující družstvo, Lukavec 22.10.2019  
49. Eiffage Construction Česká republika, spol.s r.o., Ostrava 19.10.2010  
50. Elektrárna Dětmarovice, a.s 22.10.2019  
51. Elektrárna Chvaletice a.s. 22.10.2013  
52. Elektrárna Počerady, a.s. 22.10.2019  
53. ELLA-CS, spol. s r.o., Hradec Králové 28.05.2019 31.10.2017
54. ELSPOL, s.r.o. 29.05.2012  
55. ENERGETIKA TŘINEC, a.s. 29.05.2021  
56. Energocentrum Vítkovice, a.s. 18.10.2016  
57. Energotrans, a.s., Praha 23.10.2018 19.10.2010
58. ESAB CZ, s.r.o., člen koncernu 22.10.2019  
59. Eurovia Kamenolomy, a.s. (Tarmac), Liberec   31.10.2017
60. ExxonMobil BSC Czechia, spol. s r.o., Praha    22.10.2019
61. F.X.Meiller Slaný, spol. s r.o.   20.10.2009
62. FATRA, a.s., Napajedla 23.10.2018  
63. Ferring - Léčiva, a.s., Jesenice u Prahy 31.10.2017 23.10.2018
64. Festool s.r.o. 31.10.2017  
65. Hettich ČR k.s., Žďár nad Sázavou 18.10.2016  
66. HF-Czechforge, spol.s r.o, Cheb 22.10.2019  
67. HOCHTIEF CZ a.s., Praha 31.10.2017  
68. Holding Omnicom Media Group   22.10.2019
69. HOLLANDIA Karlovy Vary, a.s., Krásné Údolí 22.10.2019  
70. Honeywell spol.s.r.o.- Brno o.z.   20.10.2009
71. Hygienická stanice hlavního města Prahy    23.10.2018
72. Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. 22.10.2019  
73. Chemopetrol a.s., Litvínov - Záluží   24.10.2006
74. Chropyňská strojírna, a.s  31.10.2017  
75. INPEKO, spol.s.r.o, Ústí nad Labem   24.10.2006
76. Isolit-Bravo, spol. s r.o., Jablonné nad Orlicí 28.05.2019  
77. ITT HOLDINGS CZECH REPUBLIC s.r.o., Ostrava-Hrabová   31.10.2017
78. KDYNIUM, a.s 31.10.2017  
79. KOMAS, spol. s.r.o., Opava 22.10.2013  
80. KOPOS KOLÍN, a.s. 16.05.2017  
81. Kostelecké uzeniny a.s., Kostelec u Jihlavy 23.10.2018  
82. Kovohutě Příbram nástupnická a.s., Příbram 16.05.2017 22.10.2019
83. KOVOKON Popovice, spol.s r.o 20.10.2009  
84. Koyo Bearings Česká republika s.r.o., Olomouc 31.10.2017 22.10.2019
85. KPMG v  České republice, s.r.o., Praha   18.10.2016
86. Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje se sídlem v Českých Budějovicích   31.10.2017
87. Krajská hygienická stanice Středočeského kraje se sídlem v Praze   31.10.2017
88. Krajský úřad Kraje Vysočina, Jihlava   31.10.2017
89. Liberty Engineering Products Ostrava s.r.o. 22.10.2019  
90. Linet spol. s r.o., Slaný   31.10.2017
91. Lohmann a Rauscher, spol.s r.o., Slavkov u Brna   20.10.2015
92. Lovochemie, a.s., Lovosice 16.05.2017  
93. MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o. , Mnichovo Hradiště   22.10.2019
94. MAHLE Behr Ostrava s.r.o. , Mošnov   22.10.2019
95. MANN + HUMMEL (CZ), spol. s r.o., Nová Ves 23.10.2018  
96. MARS WRIGLEY, Poříčí nad Sázavou   22.10.2019
97. Martin Knappe, Pekařství - Cukrářství 31.10.2017  
98. Mbtech Bohemia s.r.o. 29.05.2021  
99. Město Studénka - Městský úřad Studénka   23.10.2018
100. Městská část Praha 18, Úřad městské části Praha 18   31.10.2017
101. Metrostav a.s., Praha 29.05.2021  
102. MIKROP ČEBÍN, a.s. 28.05.2019  
103. MITTAL Steel Ostrava a.s.   24.10.2005
104. Momentive Specialty Chemicals, a.s., Sokolov 13.05.2014  
105. MONTIX, a.s., Mohelnice 16.05.2017  
106. MP Krásno, a.s., Valašské Meziříčí 29.05.2021 22.10.2019
107. MYLAN PHARMACEUTICALS, spol s .r.o., Praha   19.10.2010
108. Nestlé Česko spol. s r.o., Praha 16.05.2017 23.10.2018
109. Nutricia DEVA, a.s., Nové Město nad Metují   21.10.2014
110. Nutricia, a.s. , Praha   22.10.2013
111. OEZ, s.r.o., Letohrad 29.05.2021 22.10.2019
112. OHL ŽS, a.s. 23.10.2018  
113. OSRAM Česká republika, spol. s r.o., Bruntál 27.05.2013 22.10.2013
114. PENAM spol.s.r.o., Brno   24.10.2005
115. Plzeňská teplárenská, a.s. 23.10.2018  
116. POCLAIN  HYDRAULICS, spol. s r.o., Brno   19.10.2010
117. Pramet Tools, spol. s r.o., Šumperk 10.05.2016 23.10.2018
118. Pražská energetika a.s., PREdistribuce, a.s., PREměření, a.s., Praha 16.05.2017 31.10.2017
119. Pražská teplárenská, a.s.,  PT měření, a.s., Praha 23.10.2018 22.10.2019
120. Robert Bosch, spol. s r.o. 31.10.2017  
121. Rossmann, spol. s r.o., Praha   21.10.2014
122. RWE Česká republika, a.s., Praha   20.10.2015
123. SD - Kolejová doprava 22.10.2013  
124. Sev. en. EC, a.s. 22.10.2019  
125. SEDRA TOOLS s.r.o. 12.05.2015  
126. SENCO Příbram spol. s.r.o. 12.05.2015  
127. Siemens Electric Machines, s.r.o., Drásov   22.10.2019
128. Siemens, spol. s r.o., o.z. Elektromotory Mohelnice 16.05.2017 31.10.2017
129. Siemens, spol. s r.o., odštěpný závod Elektromotory Frenštát 23.10.2018 31.10.2017
130. SLEZSKÉ STAVBY OPAVA, spol.s r.o 28.05.2019  
131. SMO a.s., Otrokovice 22.10.2019 22.10.2019
132. SPOLANA a.s., Neratovice 20.10.2009  
133. Správa a údržba silnic Pardubického kraje 23.10.2018  
134. Steel Center Europe, s.r.o. 18.10.2016  
135. SÚS Královehradeckého kraje a.s. 18.10.2016  
136. SYNER, spol.s r.o, Liberec 22.10.2013  
137. Synthomer a.s., Sokolov 16.05.2017  
138. SYNTHOS Kralupy a.s. 23.10.2018  
139. SYNTHOS PBR s.r.o. 23.10.2018  
140. ŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav   20.10.2015
141. ŠKODA MACHINE TOOL a.s., Plzeň 16.05.2017 23.10.2018
142. ŠKODA TVC, spol.s r.o, Plzeň 21.10.2014  
143. TAMEH Czech, s.r.o. 28.05.2019  
144. TAMERO INVEST s.r.o. 23.10.2018  
145. Telefónica Czech Republic (Eurotel), spol.s.r.o., Praha   18.10.2011
146. Teplárna České Budějovice, a.s. 28.05.2019  
147. Teplárny Brno, a.s. 28.05.2019  
148. TESCOMA, s.r.o., Zlín    22.10.2019
149. THK RHYTM AUTOMOTIVE CZECH a.s., Dačice 31.10.2017 22.10.2019
150. T-Mobile Czech Republic, a.s., Praha   23.10.2018
151. Tractebel Engineering a.s., Pardubice 20.10.2009  
152. TRCZ, spol.s r.o., Lovosice 31.10.2017  
153. TRW-DAS, a.s., závod ŘÍZENÍ + TSCD 21.10.2014  
154. TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s., provozy Třinec, Ostrava a Staré Město u Uherského Hradiště 28.05.2019  
155. ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s. 22.10.2019  
156. Unilever ČR, spol.s r.o., Praha   18.10.2016
157. Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha   22.10.2019
158. VESUVIUS MORAVIA s.r.o. (Vesuvius Solar Crucible, s.r.o. ) 23.10.2018 31.10.2017
159. Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o., závod Frenštát pod Radhoštěm  (Continental Powertrain Czech Republic, spol. s r.o., Frenštát pod Radhoštěm)   22.10.2019
160. Vodafone Czech Republic, a.s., Praha   31.10.2017
161. Vodárna Plzeň, a.s. 29.05.2021  
162. VOKD, a.s., Ostrava 23.10.2012  
163. Základní škola Karviná – Ráj, Prameny 838, Karviná - Ráj   22.10.2008
164. Základní škola Vsetín, Luh 1544   23.10.2018
165. ZF Staňkov, s.r.o. 28.05.2019  
       
  Podniky a organizace, které získaly oba tituly    

Nahoru