Nabídka zaměstnání

ODBORNÝ PRACOVNÍK CENTRA EPIDEMIOLOGIE A MIKROBIOLOGIE ž/m

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá do Oddělení epidemiologie infekčních nemocí Centra epidemiologie a mikrobiologie odborného pracovníka

Hlavní náplň činnosti:

  • Odborná práce v oboru epidemiologie infekčních nemocí včetně spolupráce s MZ ČR, KHS a mezinárodními organizacemi
  • Zpracování a analýza dat z informačních systémů hygienické služby

Požadujeme:

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – medicínského nebo přírodovědného zaměření
  • Praxe nebo atestace v oboru epidemiologie či hygiena a epidemiologie výhodou
  • Schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnosti
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Znalost anglického jazyka nezbytná
  • Nutná znalost českého jazyka slovem i písmem

Nabízíme:

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Pružnou pracovní dobu (pevná část 9:00-14:00)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost příspěvku na kartu MultiSport
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění
  • Dovolenou v délce 5 týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Firemní školku – dle kapacity
  • Možnost ubytování – dle kapacity

Termín nástupu do pracovního poměru:

1. 9. 2024 nebo dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte na adresu nebo e-mail:

MUDr. Jan Kynčl, Ph.D.

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

+420 267 082 891 jan.kyncl@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.