Nabídka zaměstnání

PŘÍRODOVĚDNÍ ANALYTIK DIAGNOSTK – Centrum zdraví a životního prostředí

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá na Centrum zdraví a životního prostředí Přírodovědního analytika diagnostika

Hlavní náplň činnosti:

  • Odborná práce v oblasti mikrobiologie vody, specializované mikrobiologické analýzy vody včetně interpretace výsledků vyšetření expertíz a dalších souvisejících činností NRC.  Odběr vzorků, práce v akreditované laboratoři podle ČSN EN ISO/IEC 17 025.
  • Spolupráce při organizaci zkoušek způsobilosti
  • Účast na grantových projektech

Požadujeme:

  • Ukončené  VŠ vzdělání (magisterský stupeň) přírodovědného, případně technického oboru, se zaměřením na mikrobiologii
  • Praxe v mikrobiologické analytické laboratoři a atestace v oboru hygieny vítány (možnost doplnění vzdělání)
  • Dobrá znalost odborného anglického jazyka
  • Řidičský průkaz B
  • Základy práce v oblasti molekulární biologie výhodou

Nabízíme:

  • Úvazek 1,0
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Po zkušební době možnost osobního příplatku
  • Příspěvek na stravování
  • Placená dovolená 5 týdnů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Firemní školku – dle kapacity
  • Kartu MultiSport

Termín nástupu do pracovního poměru:

1.12.2024  nebo dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem v ČJ, doručte

na adresu nebo email:

MUDr. František Kožíšek, CSc. nebo Mgr. Petr Pumann

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

267082302, 267082220 voda@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

Státní zdravotní ústav si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.