Aktuality

Hledáme učitele k pilotnímu testování nových výukových materiálů!

19. září 2022 | Autor: admin-szu

Pro projekt EIT: Youth Mission hledáme učitele se zájmem o účast na pilotním testování nových výukových materiálů zaměřených na zdravou a udržitelnou stravu, potravinářství a technologie v něm, i zemědělství a cirkulární ekonomiku.

Cílem projektu EIT Food Youth Mission je rozvíjet znalosti a povědomí o zdravých a udržitelných potravinách a zároveň vzdělávat a inspirovat žáky základních a středních škol k profesním příležitostem v zemědělsko-potravinářském odvětví. V České republice projekt běží pod hlavičkou Oddělení institucionálního stravování a popularizace výživy (Centrum podpory veřejného zdraví, Státní zdravotní ústav v Praze).

Materiály jsou rozděleny do dvou věkových kategorií:

Účast na testování, včetně úvodního školení je pro učitele zcela zdarma, včetně možnosti poskytnout zdarma všechny materiály. Výměnou za poskytnuté materiály Vás pouze žádáme o jejich využití ve výuce do konce listopadu a o Vaši upřímnou zpětnou vazbu na ně.

V přiložených souborech naleznete více informací o projektu jako takovém a jeho cílech, a dále informace o obou sadách materiálů, včetně nabídky konkrétních lekcí, které můžete ve svých třídách otestovat. V případě, že máte o uvedené testování předběžný zájem, přihlašte se prostřednictvím odkazů uvedených v obou souborech. Koncem léta se pak zájemcům ozveme s dalšími detaily. Počet míst na testování je omezen, zájemce proto prosíme o vyplnění přihlášky co nejdříve.

V případě, že máte jakékoliv dotazy k projektu nebo výukovým lekcím, neváhejte se obrátit na uvedený kontakt. Budeme rádi za sdílení mezi Vaše kolegyně a kolegy.

S pozdravem a přáním příjemně prožitého, klidného léta

MUDr. Eliška Selinger