Nabídka zaměstnání

KNIHOVNÍK-/CE

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá do oddělení Střediska vědeckých informací knihovníka-/ci

Hlavní náplň činnosti:

  • Poskytování komplexních knihovnických, bibliografických, referenčních a informačních služeb uživatelům. Správa a ochrana fondu. Zpracovávání rešerší a poskytování konzultačních služeb.
  • Správa redakčního systému Actavia pro časopisy vydávané SZÚ, příprava a zajišťování exportů metadat do specializovaných databází. Spolupráce na vydavatelských činnostech.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – v magisterském studijním programu v oboru informace, média a knižní kultura / informační studia a knihovnictví, nebo praxe v knihovně min. 5 let
  • Pokročilé znalosti práce s PC (kancelářský software, knihovní a redakční software, práce s databázemi), orientace v oblastech zpracování dat, digitalizace, zpracování metadat, administrace systémů a aplikací, aktualizace www stránek; znalost grafických programů vítána (InDesign)
  • Výbornou znalost českého jazyka, dobrou znalost anglického jazyka
  • Systematičnost, pečlivost, důslednost

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování, závodní stravování
  • Dovolenou v délce 5 týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Penzijní připojištění
  • Podpora při vzdělávaní
  • Firemní školku – dle kapacity
  • Možnost ubytování – dle kapacity

Termín nástupu do pracovního poměru:

 dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte na adresu nebo e-mail:

Mgr. Jana Veselá

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

+420 267 082 567 jana.vesela@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.