Nabídka zaměstnání

PŘÍRODOVĚDNÍ ANALYTIK DIAGNOSTIK

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá do úseku náměstka pro právo a strategii pracoviště středisko pro kvalitu a autorizaci přírodovědního analytika diagnostika

Hlavní náplň činnosti:

  • Organizačně a metodicky zajišťuje program autorizace, tvorbu, přípravu a hodnocení způsobilosti a systému jakosti v autorizovaných laboratořích, včetně zpracování a hodnocení příruček jakosti a dalších souvisejících dokumentů
  • Podílí se na metodické a edukační činnosti střediska pro kvalitu a autorizaci
  • Podílí se na řízení administrativních činností týkajících se zabezpečení systému autorizace laboratoří
  • Připravuje podklady pro autorizaci v oblasti hodnocení zdravotních rizik

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání přírodovědného nebo technického zaměření, případně absolvent lékařské fakulty hygienické
  • Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilitu a proaktivní přístup k zadaným úkolům
  • Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Google apod.)

Nabízíme:

  • Možnost i zkráceného úvazku
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená v délce 5 týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Karta MultiSport
  • Firemní školka – dle kapacity

Termín nástupu do pracovního poměru:

dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte na adresu nebo email:

Hana Obdržálková

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

+420267082897 hana.obdrzalkova@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.