Nabídka zaměstnání

PŘÍRODOVĚDNÍ ANALYTIK DIAGNOSTIK (Ž/M)

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá do Oddělení chemické bezpečnosti Přírodovědního analytika diagnostika

Hlavní náplň činnosti:

  • Hodnocení dokumentace předkládané pro účely povolení biocidních účinných látek a přípravků na trh z hlediska jejich fyzikálně chemických vlastností a použitých analytických metod a to jak na národní, tak i evropské úrovni
  • Hodnocení dokumentace předkládané pro účely povolení biocidních účinných látek a přípravků na trh z hlediska vlivu na zdraví člověka a/nebo z hlediska rizik nedietární expozice osob a návrh ochranných opatření z hlediska lidského zdraví to jak na národní, tak i evropské úrovni
  • Porozumění a aplikace EU regulatorních nařízení a prováděcích pokynů týkajících se biocidních přípravků a jejich účinných látek
  • Interpretace dat
  • Spolupráce s Ministerstvem zdravotnictví ČR a také mezinárodními organizacemi (Evropská agentura pro chemické látky)

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání přírodovědného zaměření (biologie, chemie,)
  • Analytické myšlení, smysl pro detail
  • Schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • Ochota učit se novým postupům a sebevzdělávat se
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem na úrovni min. B2
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme:

  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Možnost dalšího profesního růstu, vzdělávání a seberealizace
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená v délce 5 týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Firemní školka
  • Multisport karta

Termín nástupu do pracovního poměru:

dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte na adresu nebo email:

Mgr. Martin Weiszenstein, Ph. D.

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

+420267082627 martin.weiszenstein@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.