Nabídka zaměstnání

REFERENT-KA ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá do oddělení právních činností a veřejných zakázek pracoviště veřejných zakázek Referenta/ku oddělení veřejných zakázek

Hlavní náplň činnosti:

  • Realizace veřejných zakázek v elektronickém nástroji dle interních předpisů organizace a dle zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
  • Evidence veřejných zakázek a smluv v interních systémech SZÚ
  • Komunikace s odbornými centry SZÚ
  • Zpracování zadávacích dokumentací a návrhů obchodních smluv pro veřejné zakázky
  • Zveřejňování informací o veřejných zakázkách na Profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek popř. v jiných el. systémech

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, popř. SŠ s maturitou
  • Praxe s vytvářením zadávacích dokumentací minimálně 1 rok
  • Zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek realizovaných z fondů EU výhodou
  • Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilitu a proaktivní přístup k zadaným úkolům
  • Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Ochota a schopnost se dále vzdělávat
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Google apod.)

Nabízíme:

  • Možnost  i zkráceného úvazku
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. – třída 9 – 12 a stupeň dle doložené odborné praxe
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená v délce 5 týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Karta MultiSport
  • Firemní školka – dle kapacity

Termín nástupu do pracovního poměru:

dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte na adresu nebo email:

Hana Obdržálková

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

+420267082897 hana.obdrzalkova@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.