Nabídka zaměstnání

SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá do odd. IT Správce informačních a komunikačních technologií

Hlavní náplň činnosti:

  • Správa a údržba IT infrastruktury (servery, sítě, pracovní stanice)
  • Instalace, konfigurace a aktualizace softwaru a hardwaru
  • Řešení technických problémů a podpora uživatelů
  • Monitorování a optimalizace výkonu IT systémů
  • Zajišťování bezpečnosti dat a ochrany proti kybernetickým hrozbám
  • Vedení dokumentace a příprava reportů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou / vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií nebo příbuzném oboru
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost správy Windows/Linux serverů a sítí
  • Zkušenosti s virtualizačními technologiemi (Proxmox, VMware, Hyper-V)
  • Zkušenosti s SQL, FW, VPN WiFi
  • Ekosystém O365 výhodou
  • Schopnost řešit technické problémy a analytické myšlení
  • Samostatnost, pečlivost a schopnost týmové práce
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená v délce 5 týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Karta MultiSport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní školka – dle kapacity
  • Možnost ubytování – dle kapacity
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Pružná pracovní doba s možností home office dle dohody

Termín nástupu do pracovního poměru:

dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte na adresu nebo e-mail:

Hana Obdržálková

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

+420 267 082 897 hana.obdrzalkova@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

Státní zdravotní ústav si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.