Nabídka zaměstnání

LABORANT-KA

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá do Oddělení pro přípravu půd a umývárny Centra epidemiologie a mikrobiologie laboranta-/ku

Hlavní náplň činnosti:

  • Příprava kultivačních a diagnostických půd a biochemických testů na základě požadavků laboratoří, kontrola kvality hotových produktů, vedení laboratorní dokumentace.

Požadujeme:

  • SŠ (laborant), SZŠ ( zdravotní laborant – výhodou)
  • Atestace ze specializačního studia IPVZ, NCO NZO (výhodou)
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Nutná znalost ČJ slovem i písmem
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Odpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Pružnou pracovní dobu (pevná část 9:00-14:00)
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolenou v délce 5 týdnů
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Firemní školku – dle kapacity

Termín nástupu do pracovního poměru:

1. 6. 2024 nebo dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem v ČJ doručte na adresu nebo e-mail:

Ing. Dagmar Štětinová

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

+420267082213 dagmar.stetinova@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.