Nabídka zaměstnání

ZDRAVOTNÍ LABORANT-/KA

Státní zdravotní ústav Šrobárova 49/48, Praha 10 hledá do Oddělení stafylokokových a bakteriálních alimentárních infekcí Centra epidemiologie a mikrobiologie Zdravotního laboranta/laborantku

Hlavní náplň činnosti:

  • Laboratorní diagnostika stafylokokových a alimentárních bakteriálních střevních infekcí. Zejména analýza kmenů Staphylococcus aureus a koaguláza negativních kmenů stafylokoků.
  • Fenotypizace konvenčním metodami (především biochemické testy), MALDI-TOF MS, genotypizace metodami molekulárně-biologickými (PCR).

Požadujeme:

  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání v oboru laborant / zdravotní laborant. Akceptujeme též přírodovědné obory zakončené titulem bakalář.
  • Atestace a praxe v oboru výhodou
  • Znalost ČJ slovem i písmem
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Odpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění
  • Dovolenou v délce 5 týdnů + 1 týden dodatkové dovolené
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Firemní školku – dle aktuální kapacity
  • Možnost ubytování – dle aktuální kapacity
  • Kartu MultiSport

Termín nástupu do pracovního poměru:

1. 10. 2023 nebo dle dohody

Svůj strukturovaný profesní životopis doručte na adresu nebo e-mail:

RNDr. Andrea Mančíková, Ph.D.

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10

+420 267 082 216 andrea.mancikova@szu.cz

UPOZORNĚNÍ

Předložením životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů dle právních předpisů ČR i EU pro účely příslušného výběrového řízení.

SZÚ si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a vyhlášené volné pracovní místo zrušit.